Motor Lubawa - Jeziorak Iława juniorzy 2 : 3

W minioną niedzielę juniorzy Motoru Lubawa, spotkali się na stadionie Łazienkowskim z rówieśnikami z Iławy - drużyną Jezioraka .

Na początku spotkania młodzi zawodnicy z Lubawy zdobyli prowadzenie i kiedy padła druga bramka dla Motoru, wydawało się, że losy spotkania są już przesądzone, padła bramka kontaktowa dla Jezioraka - do przerwy było 2:1.

W drugiej połowie drużyną przeważającą była drużyna gości. Młodzi piłkarze iławscy pokazali, że piłka nożna, jest dyscypliną zespołową .

Wyrównujący gol padł po błędzie sędziego głównego spotkania i od tego momentu, gospodarze nie potrafili realnie zagrozić bramce gości. Zawodnicy Jezioraka konsekwentnie atakowali i wykorzystali jedną z sytuacji podbramkowych, strzelając zwycięskiego gola, ustalając wynik 2:3. (mz)