Szynaka Motor Lubawa - Olimpia Zambrów 0:0

Szynaka Motor Lubawa rozegrał na stadionie Łazienkowskim zaległą 20 kolejkę  rozgrywek III ligi. Rywalem gospodarzy 22 maja była Olimpia Zambrów, lider tabeli mający 51 pkt. Motor Lubawa zremisował 0:0.

Mecz był wyrównany i w bezpośredniej walce nie było widać, że gra pierwsza i przedostatnia drużyna tabeli. Zespół Olimpii w pierwszej połowie nie wykorzystał rzutu karnego. Pomocnik gości nr 17 Michał Hryszko trafił w słupek.

Szkoda tylko, że w dniu Urodzin trenera Marka Olejniczaka piłkarze Motoru nie zdołali pokonać lidera. Czerwona kartka Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów - 90 minuta.

Sędzią głównym spotkania był Wojciech Pawlicz, asystenci: Tomasz Kempisty i Monika Plona - Herbst. (mz)