Motor Lubawa - Olimpia Zambrów 3: 0

Około 200 kibiców obserwowało kolejny mecz Motoru Lubawa(czerwone stroje). Tym razem rywalem była druga drużyna tabeli- Olimpia Zambrów. Pierwsza połowa była wyrównana. Już w 14 minucie Motor mógł prowadzić, ale bramkarz gości obronił strzał lubawskiego napastnika. W  miarę upływu czasu drużyna gości zaczęła kontratakować, ale obrona lubawska spisywała się doskonale.

Pierwsza połowa to zaledwie kilka groźnych strzałów z jednej i drugiej strony.
W drugiej połowie, w 55 minucie, po doskonałej akcji całej drużyny Żurawel na polu karnym podaje  piłkę do Piotra Wobolewicza, który strzela  bramkę dla Motoru.

Ta bramka była decydującym momentem spotkania. Piłkarze Motoru zaczęli grać odważniej i  w 70 minucie po faulu na zawodniku Motoru sędzia dyktuje rzut karny, który Łukasz Michałowski zamienia na bramkę i jest 2 : 0. Kiedy już wydawało się, że taki wynik pozostanie do końca spotkania Jarosław Kaszuba w 89 minucie strzela trzecią bramkę dla Motoru.(mz)