Motor Lubawa - Victoria Bartoszyce 3: 2

W minioną niedzielę na stadionie w Lubawie młodzi piłkarze Motoru Lubawa rozpoczęli sezon. Rywalem juniorów starszych prowadzonych przez trenera Wiesława Rumińskiego była drużyna Victorii Bartoszyce.

Przed meczem kapitanowi drużyny Motoru, Damianowi Jarzembowskiego - Marek Sapiński wręczył puchar w imieniu Zarządu WMZPN. Podopieczni trenera Rumińskiego w pierwszej połowie spotkania szybko uzyskali przewagę zdobywając 2 bramki.

Pod koniec pierwszej części goście zaczęli groźnie kontratakować i na kilka minut przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę. Po przerwie goście zaczęli grać z kontry i przy słabej postawie obrony Motoru, zawodnicy Victorii wyrównali na 2:2.Dla Victorii bramki strzelili Mateusz Zawadzki i Jakub Marczenko.

W 60 minucie spotkania kapitalną obroną popisał się bramkarz lubawski Mateusz Sroka, obronił groźny strzał Huberta Lisa zawodnika gości. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem sędziego, Bartosz Lewandowski zdobył zwycięską bramkę dla swojej drużyny i drugą w tym meczu. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla lubawskiego zespołu.