Urodzinowe Zwycięstwo

07.06.2012r na głównej płycie stadionu III Ligowej drużyny MLKS Szynaka Motor Lubawa, odbył się  "derbowy" mecz pomiędzy juniorami starszymi MLKS Szynaka Motor Lubawa a GSZS Rybno. Obie drużyny walczyły 3pkt co było widać na boisku. Dość szybko udowodnili to goście strzelając szybko dwie bramki. Ale nasi zwodnicy już nie raz wychodzili z takich tarapatów, po dorzuce Radosława Szulca dość szczęśliwie pokonał go nasz napastnik Maciej Jurkiewicz. Niemal po paru minutach pokonał nasz drugi napastnik Łukasz Wietecha bramkarza gości ustalając wynik do przerwy 2:2.

Gospodarze ruszyli od początku drugiej połowy, dowodem tego może być strzelona bramka ok. w 9 sek. drugiej połowy kiedy to Daniel Sass pewnie odebrał piłkę w środku pola, dając "wcinkę" nad obrońcami i strzałem z Woleja popisał się po raz kolejny Łukasz Wietecha.

Kolejne dwie bramki strzelił ponowie Łukasz Wietecha, który bombardował bramkę gości. Na koniec Bramkę ustalającą wynik strzelił Daniel Sass, dla którego był to wyjątkowy dzień, ponieważ właśnie dziś skończył 18 lat. Lepszego meczu nie mógł sobie wyobrazić, gdyż zagrał bardzo dobry mecz po którym asystował dwukrotnie super podaniami i ustrzelił jedną bramkę. A W imieniu całego zespołu, wraz z sztabem szkoleniowym życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów w piłce nożnej.