Szynaka Motor Lubawa - Ossa Biskupiec trampkarze młodsi 4:1

W sobotę 25 maja o godz. 11:15  trampkarze  młodsi Szynaka Motor Lubawa rozegrali na własnym boisku spotkanie ligi okręgowej trampkarzy młodszych  z Ossą Biskupiec pokonując rowieśników 4:1. W pierwszej połowie gospodarze mogli zdobyć już kilka bramek, lecz  za faul na polu karnym, sędzia podyktowal rzut karny i po celnym strale było 0:1.

Wyrównanie padlo dopiero w końcówce I połowy spotkania. Po przerwie i uwagach trenera Krzysztofa Malinowskiego  młodzi zawodnicy z Lubawy zagrali znacznie lepiej i  pokonali gości 4:1. Dla lubawskiej drużyny bramki zdobyli: Sebastian Grubalski, Adrian Zasuwa, Kacper Zelma oraz Adrian Zasuwa.

09.06.2012 trampkarze  młodsi Szynaka Motor Lubawa zagrają  mecz półfinałowy o Mistrzostwo Województwa. (mz)