Szynaka Motor Lubawa - Kaczkan Huragan Morąg 2:1

Szynaka Motor Lubawa pokonał gości 2:1 po bramkach Filipa Kociędy  20' i Macieja Maśkiewicza 46' i zdobył cenne trzy punkty. Dla gości  bramkę zdobył  Dariusz Boczko 35'.
Pierwszy kwadrans spotkania należał do drużyny gospodarzy. Lubawska drużyna po ostatnim sukcesie,  przystapiła do ataku i w konsekwencji w 20 minucie Filip Kocięda zdobył pierwszą bramkę dla Motoru. Po utracie bramki goście przystąpili do  ataku i w 35 minucie zdobyli wyrównującą bramkę. Do końca pierwszej połowy spotkania zawodnicy grali bardzo dobry futbol, ale nie potrafili  zamienić na bramki.

W  46 minucie zaraz po wznowieniu gry gospodarze zdobyli drugą bramkę po strzale Macieja Maśkiewicza i Motor  objął prowadzenie, którego nie oddał do końca spotkania. Mimo zmian i dobrej gry,  goście nie potrafili pokonać dobrze broniącej lubawskiej drużyny. Szynaka Motor Lubawa kontrował i po jednej z kontr  strzał Piotra Piceluka z trudem  obronił bramkarz  gości.