Witamy na e-lubawa.pl

Opublikowano:
Szanowni Państwo

Mamy honor i przyjemność zaprosić Państwa do zmodernizowanej wszechstronnie witryny e-Lubawa. Niepostrzeżenie, w październiku minęły dwa lata naszej, w Państwa domach obecności.

Jesteśmy przekonani, że wchodząc w wiek średni, nadal będziemy umieli sprostać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.
Zapraszamy do komentowania poszczególnych wydarzeń, które postaramy się na bieżąco przedstawiać. „Nic o nas, bez nas”, ale przede wszystkim wszystko dla Was.

Komentarze

Mieszkanka

Słyszalam, że w Fijewie odbędzie sie ognisko w następną sobotę czy to prawda, czy może ktoś to podtwierdzić??? Było by miło gdyby się odbyło, bo ostatnio jak byłam zabawa była przednia i ludzie chodź obcy byli bardzo dostępni. :)

(2014-05-14 21:18:06)
Ppp
nikomu nie wiadome co i jak
(2009-06-22 00:52:52)
Pustynna Burza
Ja chciałbym zmobilizować osobę odpowiedzialną w Naszym Mieście za OSiR, do zadbania o stan techniczny sprzętu na siłowni.Mam nadzieje, że komentarz do niej dotrze. Od miesiąca chodzę tam regularnie, słono za to płacąc. Dziwie się, że w mieście tak bardzo przywiązujący wagę do sportu, na siłowni nie ma technicznej możliwości by się rozgrzać przed poważnijszymi ćwiczeniami. Niby drobiazg, ale brak rozgrzewki poważnie zwiększa ryzyko kontuzji a to już poważna sprawa. Konkretnie nie działa od miesiąca rower treningowy i orbiter jakimś cudem nikt tego nie zauważa mimo, że to jego praca za którą dostaje pieniądze. Zastanawiam się jakie ważne sprawy nie pozwalają osobie za to odpowiedzialnej zwrócić na to uwagi. To tyle odnośnie sprzętu. Przy okazji to myślę, że zawodnicy klubów sportowych reprezentujących miasto w dyscyplinach, w których trening na siłowni jest konieczny dla odniesienia sukucesu, powinni mieć doarmowy dostęp do siłowni znajdującej się w gestii tego miasta. Dosyć oczywisty jest fakt, że byłoby to w szeroko pojętym intersie miasta.
(2008-12-08 10:21:39)
Ltmh
administratorzy i moderatorzy strony elubawa bardzo prosimy o zwrócenie uwagi na galerie zdjęć. każdy obraz trzeba otwierać w osobnym okienku, co jest baardzo niewygodne. Mamy nadzieję, że niebawem się to zmieni. Co do wcześniejszych wypowiedzi, zgadzam się co do jakości zdjęć. Wcześniej były o niebo lepsze. Pozatym strona goodna podziwu. lubawamojemiasto jest jeszcze daleko za elubawą. pełno błędów, nieczytelnie, obrazki na stronie pfff, a fotorelacje to porażka zdjęcia są beznadziejne. Nie ma to jak fotki Pana Mariana! Gratuluję nowej odsłony elubawa!
(2008-12-07 22:20:59)
Obserwator
Mgła za oknami,szarość,nuda...Małe konflikty,duże dramaty,pazerni ludzie przekonani o swojej wielkości...Jakie to smutne...Czy to normalne?Pewnie tak,skoro tym wolno i tamtym wolno,tym płacą i tamtym płacą..Oni tak "pięknie" ustawili swój świat ze słów,lepiej od samego Pana Boga,specjaliści od dobra i zła...Skąd taka melancholia?Z obserwacji życia padalców i innych człekopodobnych...
(2008-12-06 21:36:42)
Qwerk
Witam ! Jednak wolałem w starej szacie graficznej jakość zdjęć w obecnej jest koszmarna a np. fotki z Mikołajek dzieci w Copernikusie trzeba otwierać po koleito bardzo nieprofesjonalne
(2008-12-06 13:04:28)
Nitka
Widzę, ze Gunthera wyrzuciliscie z ow hahahahah, to sie chłoak wkurzy!
(2008-12-06 02:40:54)
Jimi
Halówka gminna?, była, była, nie raz, nie dwa. Jeśli gdzieś jej nie było, to na pewno w naszej ukochanej miejskiej gazecie, którą przestane chyba już kupywać, za ignorowanie wiejskiej społeczności oczywiście. Stronka ciekawa, jak do wszystkiego trzeba się tylko trochę przyzwyczaić, gratuluję
(2008-12-04 23:05:09)
Guffy
Fajna stronka i ciekawe fotki z zawodów modeli RC
(2008-12-04 14:06:24)
Nemo
Pamiętam doskonale jak w ubiegłym roku na portalu elubawa tylko piłka gminna "brylowała".Można to wszystko pogodzić tak sądzę.Zasyłam pozdrowienia.
(2008-12-02 17:31:14)
Zainteresowany
Ale jazda. No to jest prawdziwe "e" a nawet "E"Lubawa!!! ukłon w stronę Twórców portalu.
(2008-12-02 15:29:00)
Stefan z Grabowskiego
O qrva (pardą hłopaki) normalny cymesik. Konkórentów cha, cha, cha trafi albo i cóś gożej. Tszymajta sie, pamiętajta kto był pierfszy.
(2008-12-02 15:18:06)
łofca.apsurduf
Ładnie, czytelnie, nie bije mocno po oczach... tyle o stronie. Niestety wydaje mi się, że macie duży przerost formy nad treścią. Jeżeli jest to portal Miasta i Gminy Lubawa to zastanawiam się czy uważacie, że Gmina to tylko Urząd przecież są również mieszkańcy o których można także odrobinę napisać. Przykładowo oprócz "sponsorowanej" tak szeroko opisywanej u was miejskiej piłki halowej jest również "biedniejsza" piłka gminna. Nikt nawet słowa o niej nie wspomina w "Lubawskich mediach". Pozdrawiam i życzę sukcesów i kolejnych rocznic (ze zmianami na lepsze)
(2008-12-02 15:06:45)