Warmia Grajewo - Szynaka Motor Lubawa 0:1

W meczu 17 kolejki III ligi Szynaka Motor Lubawa grał w Grajewie z wiceliderem tabeli drużyną Warmii.
Warmia Grajewo z dorobkiem 33 pkt. zajmuje 2 miejsce  w tabeli III ligi. W  16 meczach wygrała 10 spotkań, 3 razy zremisowała i poniosła 3 porażki.
Na własnym stadionie przegrała tylko jeden mecz ze Startem Działdowo aktualnym liderem III ligi. Sedzią głównym spotkania był Adam Ignaczuk.
Był to ostatni mecz w tym roku na stadionie w Grajewie.

Pierwsza połowa była wyrównana. Piłkarze stworzyli kilka  dogodnych sytuacji do zdobycia bramki z jednej i drugiej strony. Jednak pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 0:0. W tej części spotkania żółte kartki otrzymali Adrian Wrześniak i Mariusz Lipowski oraz Paweł Matysiewicz - reprezentant gospodarzy.

Druga połowa spotkania jest bardziej żywa i wyrównana, zawodnicy grają dobrą piłkę i obie drużyny mają okazje do zdobycia bramki. W 75 minucie Piotr Piceluk trafia w słupek. Lubawska drużyna w tym fragmencie gry stwarza groźne sytuacje pod bramką gospodarzy. Trener Tomasz Zakierski dokonuje zmiany na boisku - wchodzi  doświadczony Bazyli Jabłonowski i w chwilę później Jarosław Chodowiec strzela piękną bramkę dla Motoru. Jest  0:1 dla lubawskiej drużyny. Mimo prób zmiany wyniku, lubawska drużyna nie daje do końca spotkania odebrać sobie zwycięstwa.

Motor w ostatnim meczu w tym roku pokonuje na wyjeździe Warmię Grajewo i zdobywa trzy punkty. Gratulujemy zwycięstwa  zawodnikom oraz trenerom. (elubawa)