Remis Szynaki Motoru Lubawa w kolejnym sparingu

30  lipca  o godzinie 11.00 na bocznym boisku  stadionu w Lubawie Szynaka Motor Lubawa rozegrał  kolejny sparingowy mecz po obozie treningowym. Rywalami  byli zawodnicy  Powiśla Dzierzgoń grający w IV  lidze. Do przerwy  lubawscy młodzi zawodnicy głównie juniorzy,  nie potrafili  skutecznie zmusić bramkarza gości  do wysiłku i   po kontrach Powisle do przerwy zdobyli dwie bramki.

Druga połowa   to inna  drużyna, po wejściu  Piceluka oraz  innych   bardziej doświadczonych zawodników Szynaka Motor  zremisował po dwóch bramkach Piotra Piceluka  3:3. Należy pochwalić  dobra grę  Piotra Piceluka oraz Bartka  Lewandowskiego. W pierwszej połowie   w bramce  lubawskiej drużyny stał  Mateusz  Leśniewski, a w drugiej Chodowiec. (mz)