Szynaka Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1

Lubawski Motor w 29  kolejce III ligi zremisował na wyjeździe z  drużyną zajmującą aktualnie  4 miejsce w tabeli III ligi Dąb Dąbrowa Bałostocka  1:1.
Do przerwy Szynaka Motor prowadził po bramce Piotra Piceluka w 18 minucie. Wyrównanie padło po strzale Adriana Karankiewicza w 82 minucie. Motor  zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli III igi z dorobkiem 25 punktów. (mz)

PZPN ukarał Szynaka Motor Lubawa czterema walkowerami i lubawski zespół spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Na stronie Motoru jest następująca informacja:

"Brak uprawnień do gry wynika najprawdopodobniej z faktu iż nie zostały opłacone kary za otrzymane kartki przez wymienionych zawodników.

Prezes Szynaka Motoru Lubawa - Piotr Truszczyński już interweniował w tej sprawie w Warmińsko-Mazurskim Związku Piłki Nożnej"

zródło: motorekfutblowo.pl