Zwycięstwo Zuzanny Skubaja na inauguracji Mazovii

W niedzielę 3 kwietnia 2011 odbył się w Otwocku pierwszy w tym sezonie maraton z cyklu Mazovia MTB Marathon.
Na starcie wyścigu stanęła rekordowa liczba, ponad 1700 zawodników. O tak dużej ilości startujących zdecydowała słoneczna, wiosenna pogoda i bliskość Warszawy.
Biuro zawodów było oblężone do ostatniej chwili, mimo że start został przesunięty o 20 minut. Start i meta wyścigu zostały usytuowane na bieżni stadionu, a trasa obfitowała w typowe dla Mazowsza atrakcje: piach i korzenie. Zawodnicy mieli do wyboru 4 dystanse:
Giga (71 km), Mega (48 km), Fit (26 km) i Hobby (10 km). Najlepiej z zawodników LKK Ziemia Lubawska spisała się Zuzia Skubaja - gimnazjalistka z Bratiana, która w bieżącym sezonie ściga się w barwach lubawskiego klubu. Zajęła I miejsce na dystansie Fit wśród rówieśniczek. Gratulujemy!

Wyniki pozostałych zawodników LKK Ziemia Lubawska, GKL - Aga Team i Centrum Rowerowe Olsztyn: