Kaczkan Huragan Morąg - Motor Lubawa (3:0) 3:1

Piłkarze IV ligi rozgrywali 2. kolejkę spotkań. Motor Lubawa wyjechał do Morąga i rozegrał spotkanie z byłym III ligowcem Kaczkanem Huragan Morąg. Rywal trudny, ale wydawało się, że jest do pokonania. Niestety już na początku spotkania (5 minuta) po strzale Wasiaka padła pierwsza bramka dla gospodarzy. W pierwszej połowie gospodarze zdobyli jeszcze dwie. Ressel 18' z rzutu karnego i Burzyński w 27'. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0.

W drugiej połowie mimo chęci gości, gospodarze kontrolowali wynik, a jedyną bramkę w drugiej części zdobył Cezary Sobolewski dla Motor Lubawa ustalając wynik na 3:1. Niestety czerwoną kartkę otrzymał trener drużyny Motoru Krzysztof Malinowski.  Drużyna gospodarzy pokonała Motor 3:1. (mz)

foto Jędrek Świątkowski

Motor : Kościński – Dąbkowski ( 65 Gajewski ), Gerka ( 46 Józefowicz ), Zelmański ( 85 Kuczyński ), Śnieżawski , Sobolewski , Modrzewski ( 85 Demishev ), Zasuwa, Ewertowski , Gożdziejewski ( 75 Zdunek ), Olejniczak.

Huragan : Lawrenc – Burzyński , Ziemianowicz Stankiewicz , Boczko ( 83 Urbański ), Musiński ( 46 Kochalski ), Dec ( Groszkowski 86 ) , Ressel, Wasiak ( 80 Malinowski ) , Galik, Podgórski ( 76 Matracki ).