Błękitni Pasym - Motor Lubawa (0:0) 1:1

Piłkarze  IV ligi  rozgrywają 32  kolejkę.  Piłkarze Motoru Lubawa  wyjechali do  Pasymia  na spotkanie  z drużyną Błękitni Pasym, która  zajmuje w tabeli 11 miejsce z  dorobkiem 43  pkt. Motor  zajmuje  4 miejsce z dorobkiem 63 pkt. Niestety   gospodarze  nie transmitowali dzisiejszego spotkania bez  praktyczne żadnego  uzasadnienia dla  kibiców.

Po  pierwszych 45 minutach gry nie padła żadna  bramka, a kontuzji nabawił się Miłosz Olejniczak  i  musiał opuścić  boisko. Goście mogli w pierwszej połowi zdobyć bramki, ale bramkarz gospodarzy Paweł Brzozowski kapitalnie obronił.

Początek drugiej połowy rozpoczął się dla nas bardzo dobrze  i Roman Śnieżawski w 47 minucie zdobywa  bramkę. Motor  obejmuje prowadzenie  0:1.  W 73 minucie z rzutu  karnego Patryk Malanowski zdobywa  bramkę  wyrównującą na 1:1. W  końcówce  spotkania  Czarek Sobolewski  mógł  zdobyć  bramkę, ale  strzelił ponad bramką. Wynikiem   remisowym zakończyło się dzisiejsze spotkanie. Szkoda tylko, że kolejny  młody zawodnik Motoru doznał kontuzji.