MOKS Słoneczny Stok Białystok - KS Constract Lubawa (1:4) 1:6

Piłkarze Futsal Ekstraklasy rozgrywają w dniu dzisiejszym 32. kolejkę. Wicelider tabeli Constract Lubawa zmierzył się z w Białymstoku z MOKS Słoneczny Stok, zajmującym 12. miejsce w tabeli. Dla  obu drużyn dzisiejsze spotkanie miało duży wpływ na układ tabeli. Constract walcząc o  wicemistrza Polski musiał to spotkania wygrać.

I tak też się stało. Constract Lubawa wygrał gładko 1:6. Drużyna  Constractu wyszła na prowadzenie w 12 minucie po bramce  Bartka Piórkowskiego.  Gospodarze  szybki  wyrównali na 1: 1 po  strzale Siarheja Szostaka.
Goście  jednak w 15 minucie  po akcji  Pedrinho z  Vitinho  zdobywa  bramkę na 1: 2. Chwile później  Pereira  podwyższył na 1: 3.Przed  przerwą tego  dnia w dobrej  formie  strzeleckiej Bartek Piórkowski zdobył swoją  drugą bramkę w meczu na 1: 4.

W  drugiej  odsłonie  gospodarze grali z  lotnym  bramkarzem ale  nic  to nie  dało i w 35 minucie  Tomek Lutecki  podwyższył na  1: 5  a kropkę nad i postawił  najlepszy strzelec Pedrinho w 40 minucie zdobył  szóstą bramkę.
 Przy  remisie AZS UW DARKOMP WILANÓW – PIAST GLIWICE 5:5 Constract