BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM W LUBAWIE

Opublikowano:

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 05.02.2021r w naszym przedszkolu. Tegoroczny bal był zorganizowany w nieco innej formie. Z uwagi na pandemię grupy bawiły się w swoim gronie wraz z wychowawcami.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,... – nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.

Dzieci z dumą prezentowały bajeczne stroje. Wystrój sal wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przebierańcy świetnie się bawili w miłej atmosferze, biorąc udział we wspólnych zabawach tanecznych i konkursach, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Dzieci miały również czas na słodką przekąskę i pyszny soczek. Radosny, szeroki uśmiech na buziach to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Kolorowe zdjęcia będą nam jeszcze długo przypominać te magiczne i kolorowe chwile. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Materiał: PM w Lubawie