Bem vindo a Lubawa - Witamy w Lubawie Ique Ribeiro

Opublikowano:

Jak pisaliśmy wcześniej wiele klubów futsalowych w Polsce dokonało transferów przed rundą  rewanżową. Dotyczy to także naszego klubu Constract Lubawa, do którego zawitał w ostatnim czasie Carlos Henrique Ribeiro. Ique, bo taki boiskowy ma pseudonim, to 35-letni naturalizowany reprezentant Rumunii, pochodzenia brazylijskiego.  Grając w lidze rumuńskiej zdobył mistrzostwo Rumunii, krajowy puchar, a także superpuchar.

Ostatnio występował zaś na najwyższym poziomie ligi hiszpańskiej. Od sezonu 2017/18 do 2019/20 reprezentował barwy Jimbee Cartagena, a w trwających właśnie rozgrywkach grał dla O Parrulo Ferrol, gdzie w dwunastu meczach zdobył trzy bramki.  

- Ique jest już po pierwszym treningu, prezentując jakość której oczekiwaliśmy od nowego pivota. Na debiut w zespole będziemy musieli trochę poczekać, bo przed nami przerwa reprezentacyjna. Jego podstawowe atuty to siła dynamika, doskonale radzi sobie w pojedynkach przed bramką rywala.
- Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo istotne wzmocnienie naszej siły ataku. Gdy liga wróci zagramy z Clearexem Chorzów i chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak silny i nieobliczalny to rywal - 
tyle na FB Constractu Lubawa.

Witamy Cię gorąco Ique Ribeiro 

Na podst. FB klubu opr. mz 
foto Constract Lubawa