PODSUMOWANIE ROKU 2020 LKS LUBAWA (Część 3 - ostatnia)

Opublikowano:

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY NAS WSPIERALI W TYM TRUDNYM 2020 ROKU!!!
W poprzednich częściach skupiliśmy się na osiągnięciach zawodników i wysokim miejscu klubu w województwie, powiecie, mieście tym bardzo trudnym roku. Wszystkie te medale Mistrzostw Polski, Makroregionu czy Zawodów Ogólnopolskich to ciężka praca wykonana przez pasjonatów lekkiej atletyki.

Bardzo wysokie miejsca w Ogólnopolskim Systemie Sporu Młodzieżowego nie biorą się znikąd. To efekt końcowy wieloletniej pracy zawodników, trenerów i działaczy oraz wsparcia sponsorów. Sukces tym większy, że osiągnięty w tym najtrudniejszym roku.
Oczywiście to tylko namiastka tego co działo się  w  nowej rzeczywistości. My jako klub odwdzięczaliśmy się promocją  na arenach sportowych i w środkach masowego przekazu. A było o nas słychać w wielu miastach Polski: Radom, Włocławek  Słupsk, Ciechanów, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Giżycko, Spała, Pasłęk, Puck mimo pandemii.

Z całą pewnością możemy przyznać, że nie byłoby tych wspaniałych medali osiągnięć, gdyby nie instytucje i firmy,  które nas wspierają. Możemy też śmiało stwierdzić, że wyniki były by jeszcze lepsze, gdyby środków finansowych było więcej. "Ale tak krawiec kraje jak materii staje". Mimo mniejszej dotacji o 50%  z Urzędu Miasta Lubawa, trzeba szczerze przyznać, że jest to nadal nasz największy sponsor. Bez tego wsparcia klub nie miałby racji bytu, a dalekie wyjazdy na zgrupowania, czy Mistrzostwa Polski nie mogłyby dojść do skutku.

1. W 2020 ROKU WSPIERALI NAS:
URZĄD MIASTA LUBAWA
MINISTERSTWO SPORTU (PROGRAM KLUB, PROGRAM LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO)
POLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI - PROGRAM LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO,
WARMIŃSKO MAZURSKIE ZRZESZENIE LZS w OLSZTYNIE.
 WARMIŃSKO-MAZURSKI ZWIĄZEK  LEKKIEJ ATLETYKI W OLSZTYNIE

2. Sponsorzy:
Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane -  Zdzisław Wierzbowski.
Lubawska Spółka Komunalna
ORISTO Sp z.o.o.
LIBRO  Marek Liberacki.
AMAK LUBAWA - Michał Kasprzycki
FIRMA Handlowo -Usługowa SZKŁOMAL Piotr Truszczyński
Zakład Usług Elektrycznych ELEKTROINSTAL s.c.
Dawid Ornowski
PF-Pak Michał Tykarski

2. Dziękujemy również tym wszystkim trenerom/nauczycielom, którzy nam pomagali : Ireneusz Bukowiecki, Śp. Wiesław Czerniakowski, Krystian Paluch, Wojciech Brodowski, Maciej Bukowiecki, Bronisława Ludwichowska, Leon Prusakowski, Leszek Makowski, Jacek Cytlał, Zbigniew Ludwichowski, Mariusz Ruczyński, Mirosława Groszkowska.

3. Media
Głos Lubawski
E – Lubawa.pl
TV Lubawa
Wama- sport.pl

4. Transport
Radosław  Sadowski
Kris Bus

Na koniec jeszcze raz ogromnie dziękujemy tym wszystkim, którzy nas
 WSPARLI W ROKU 2020 roku BRAWO

źródło: FB LKS Lubawa