Jutro na wyjeździe Constract Lubawa rozpoczyna rundę rewanżową Futsal Ekstraklasy

Opublikowano:

Po świąteczno-noworocznym rozleniwieniu, czas wracać do swoich codziennych zajęć. Gdy myślimy jednak o futsalu, nie mamy jednak na myśli codziennych, monotonnych obowiązków. Futsal zapewnia emocje, każdy kto pozwolił rozpalić w sobie futsalową pasje wie, że oczekiwanie na kolejny mecz i przeżywanie go, jest czymś wyjątkowym. Nie ma tu miejsca na nudę.

Tutaj zawsze się coś dzieje. Czasem, dzieje się aż za dużo. Podczas gdy spokojnie przygotowujesz się do rozpoczęcia rundy rewanżowej i skupiasz na najbliższym rywalu, dostajesz informację, że jeden z najbardziej utytułowanych polskich zespołów wycofuje się z rozgrywek, czujesz żal i rozczarowanie. Wiesz jednak, że to nie koniec tej historii, bo przecież w tym samym momencie przed resztą stawki otworzyła się szansa na pozyskanie niezwykłych zawodników.

Na kilkadziesiąt godzin przed powrotem zespołów do walki o ligowe punkty, poza boiskowe rozstrzygnięcia rozgrzewają wszystkich sympatyków dyscypliny w kraju. Tutaj nic nie utrzyma się w tajemnicy, to jest mały świat, w którym zaskoczyć rywala to wielka sztuka.

W całym tym zamieszaniu najszybciej połapały się Dreman Futsal Opole Komprachcice i Clearex Futsal  którzy w niespełna 24 godziny zakontraktowały strzelca wszech czasów i zawsze groźnego Krzysztofa Elsnera. Zapewne to nie koniec, jedno jest pewne to jest gorące zimowe okno transferowe, w którym najbardziej żal działaczy i kibiców Gatta Active Futsal Team. Zawsze byli energiczną i oddaną publicznością. Zdajemy sobie sprawę, że liga bez ”Kocurów” nie będzie już taka sama.

Jak przerwę w rozgrywkach spędzili podopieczni Dawida Grubalskiego ???
Głównie odpoczywając, w rodzinnej atmosferze. Klub dołożył wszelkich starań, żeby wszyscy dotarli do domów na święta i spędzili je w rodzinnej atmosferze. To oczywiście sprawiło, że treningi choć się odbywały, to frekwencja była na nich dosyć słaba. Kiedyś odpocząć jednak trzeba, samym futsalem żyć się nie da. Dawid Klejna nie czuje że rymuje , a Dawid Grubalski wciąż patrzy daleko przed siebie i powtarza: najważniejszy jest mecz w najbliższą niedziele! Tomek Kriezel, jeden z powołanych do kadry Reprezentacji Polski spokojny ale skoncentrowany :

„Na pewno pierwszy mecz rundy rewanżowej będzie bardzo ciężki, ale mam nadzieję że zaczniemy nowy rok od zwycięstwa. Komprachcice wzmocniły się Krzysiem Elsnerem, który na pewno doda jakości tej drużynie. My niestety nie trenowaliśmy w pełnym składzie ostatnio ale myślę, że zgranie z poprzedniej rundy, oraz świeżość jaką złapaliśmy przez święta pozwoli nam przywieźć 3pkt do Lubawy.”

To tylko 3 tygodnie przerwy, a wszyscy poczuli głód futsalu. O to chodzi, żeby znowu umieć się cieszyć z gry. Niestety cały czas nie możemy grać dla naszych wspaniałych kibiców, których jak zawsze zapraszamy do oglądania meczów w TVCOM.pl i kanale nSport+

10.01.2021 - 16:00 Dreman Futsal Opole Komprachcice – KS Constract Lubawa
  

Constract Media  
foto mz

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE PONIŻEJ LINK DO TRANSMISJI