Camp Bramkarski Futsalu w Lubawie

Opublikowano:

W dniach 24 - 26 lipca 2020 r. W Lubawie odbył się kolejny Camp Bramkarski w Futsalu. Udział w nim wzięło w sumie 10 uczestników. Zgłoszeń było o wiele więcej jednak ze względów szkoleniowych 10 bramkarzy to optymalna liczba jaką są w stanie ogarnąć trenerzy.

Jako  organizatorzy nie patrzymy na ilość ale na jakość. Chcemy zwracać uwagę na każdego uczestnika i dać mu jak najwięcej wskazówek do tego aby poprawiał swój fach. Oczywiście jesteśmy bardzo zadowoleni iż w tym roku zainteresowanie było bardzo duże. Mamy nadzieję, że osoby które  tym razem nie załapały się na Camp nie zniechęcą się i w przyszłości pojawią się na naszych mini zgrupowaniach.

W tym roku gościliśmy na obiektach na co dzień uczęszczanych przez zawodników wice mistrza Polski w Futsalu drużynę Constractu Lubawa. W samym Campie wzięło udział 10 osób: - 4 panie i 6 panów z Gdańska, Warszawy, Piły, Obornik, Białegostoku oraz Lubawy.

Uczestnicy Campu mieli zapewnione warunki noclegowe, żywieniowe, dostęp do dwóch hal sportowych oraz możliwość rozmowy z trenerami praktycznie przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem bramkarek i bramkarzy oraz samą atmosferą która wytworzyła się w całej grupie podczas mini zgrupowania. To również pomaga w pracy jak i w kontaktach międzyludzkich. Grupa była bardzo zdyscyplinowana. Wiedziała kiedy można żartować a kiedy ciężko pracować.

Trenerzy, a tym samym organizatorzy Campu Bartłomiej Nawrat oraz Tomasz Ulfik podkreślają, iż w przyszłym roku chcieliby zorganizować dwa takie Campy. Jeden na zakończenie rozgrywek, drugi przed rozpoczęciem rozgrywek.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucją które pomogły w organizacji min. Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Lubawie - za udostępnienie hal, nocleg oraz wyżywienie, Dawidowi Grubalskiemu za udostępnienie sprzętu sportowego, Dawidowi Mederskiemu za pomoc w organizacji, Firmie Magic Sport za wsparcie techniczne oraz samych uczestnikom za ich udział i zaangażowanie podczas treningów. Do zobaczenia na halach. 

materiał  KS Constract Lubawa