Runda wstępna WPP Motor Lubawa II - Jordan Kazanice 4:0

Efektowne zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze Motoru II Lubawa w dzisiejszym spotkaniu rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski, pokonując silną, solidną  drużynę A klasową - Jordan Kazanice 4:0.
Gospodarze, podopieczni trenera Pawła Korpalskiego od pierwszego gwizdka sędziego Aleksandra Tkaczenki dominowali na boisku.
Młodzi piłkarze Motoru byli szybsi, dokładniejsi i stworzyli więcej sytuacji pod bramką  gości. W 24 minucie pierwszą bramkę zdobył Radosław Gajewski. Przez pierwsze 45 minut goście nie zagrozili bramce gospodarzy.

W drugiej połowie było podobnie, gospodarze zdobywali kolejne bramki dzięki  Radkowi Gajewskiemu, który w tym spotkaniu zdobył hat tricka. Czekamy na bramki podczas rozgrywek ligowych. Kropkę nad w tym meczu postawił Adam Januszewski zdobywając czwartą bramkę dla gospodarzy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem  Motoru Lubawa II, który awansował do dalszych rozgrywek WPP.