Szkółka Piłkarska Constract Lubawa zaprasza najmłodszych do wstępowania w swoje szeregi

Opublikowano:

Podopieczni Szkółki od siedmiu lat podnoszą swoje umiejętności pod okiem wyszkolonych i przygotowanych do prowadzenia zajęć piłkarskich trenerów UEFA A,B oraz C. Efektem tego są sukcesy na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej takie jak:

Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy U-12
Mistrzostwo Polski w Kategorii U -14
Sebastiana Grubalski regularnie powoływany do seniorskiej reprezentacji Polski
Jakub Raszkowski Półfinalista Mistrzostw Europy U19

Szkółka Piłkarska Constract to nie tylko futsal. Wszystkie kategorie wiekowe występują w regularnych rozgrywkach trawiastych, organizowanych przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej. Na zielonym boisku radzą sobie doskonale co roku docierając do wojewódzkich finałów.

W nowym sezonie w Junior Ekstraklasie wystąpi nasza najstarsza grupa Junior Młodszy. Nasi młodzi zawodnicy dostają zaproszenia na testy do takich klubów jak:
Raków Częstochowa
Pogoni Szczecin
Lecha Poznań
Legi Warszawa
Borussii Dortmund

Szkółka Piłkarska Constract to przede wszystkim piłka nożna w wykonaniu najmłodszych, ilość organizowanych treningów, meczów kontrolnych, czy turniejów jest bardzo duża, każdy z podopiecznych ma możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w organizowanych ligach i turniejach. Najważniejszymi cechami na jakich się skupiamy to:
Intensywność treningowa
Technika użytkowa
Inteligencja boiskowa
Indywidualne podejście do każdego zawodnika

Dwóch trenerów na każdym treningu w grupach od skrzat do młodzik.
Na duże słowo uznania zasługują również, rodzice naszych podopiecznych. Doskonale zorganizowani, otwarci na nowe wyzwania zawsze gotowi do pomocy. Swoimi akcjami wspierają nie tylko Szkółkę, ale również większość akcji charytatywnych tworząc przy tym doskonałą atmosferę. Szkółka piłkarska doskonale współgra i aktywnie uczestniczy w meczach zespołu seniorskiego, dowodzonego przez Dawida Grubalskiego Vice-mistrz Polski ubiegłego sezonu Futsal Ekstraklasy.
Zapraszamy do kontaktu! 

materiał Constract Lubawa