Rajdowa Grupa LRacing! Weekend wyścigowy Toruń

Opublikowano:

Rajdowa Grupa LRacing! ubiegłego weekendu reprezentując nasze miasto wzięła udział w zawodach Motorsport Trophy – Time Attack na Torze w Toruniu oraz podczas niedzielnej 2 rundy Automobilklubu Toruńskiego klasyfikacji najlepszych kierowców tego okręgu.

Sobotnie zawody rozegrane na obiekcie MotoParku w Toruniu gościły aż 60 aut, niedzielne przyciągnęły 45 zawodników. Zawody rozegrane zostały w bardzo słonecznej i wakacyjnej pogodzie, dzięki czemu na torze gościliśmy wielu kibiców. 
Nasi reprezentanci pokazali się kolejnym razem z bardzo dobrej strony! W klasie 1 sklasyfikowane zostały auta z pojemnością do 1400ccm w której rywalizował Dawid Lontkowski swoim bardzo rozpoznawalnym Fiatem 126p zajął 4 miejsce w swojej klasie podobnie jak jego brat Łukasz Lontkowski  klasie 2 aut z pojemnością do 2 litrów. Łukasz Lontkowski swoim drogowym Citroenem C2 VTS 1.6 16VTS zakończył na bardzo dobrej 4 pozycji na 17 zawodników. Trzeci z naszych zawodników Piotr Maćkiewicz jadący bardzo szybkim Audi TT Quattro rywalizował w grupie aut z napędem na 4 koła zajął 5 miejsce na 10 startujących.

Niedzielne zawody to pasmo awarii zarówno auto Łukasza jak i Dawida odmówiły posłuszeństwa. Tylko Audi Piotra dojechało do mety tych zawodów. Zawodnik Lracing! finalnie  uplasował się na w środku stawki.

Po dwudniowych zmaganiach Grupy Rajdowej LRacing! wyjechała z Motoparku w Toruniu przygnębiona jednak wspólnie twierdzą, że taki jest motosport i czasami wielotygodniowe przygotowania psują defekty techniczne. Byliśmy bardzo  zaskoczeni ilością osób które podchodziły do naszego teamu aby obejrzeć na nasze auta, zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać o motoryzacji. Wszystkim bardzo dziękujemy za miłe słowa i wsparcie.- wyjaśnia nam Dawid Lontkowski – kierowca małego fiata.

Nasza grupa w szybkim czasie stała się bardzo rozpoznawalnym teamem, który wciąż prężnie rozwija się i nabiera rozpędu dzięki współpracy z wieloma partnerami.

Dlatego chcielibyśmy podziękować:
Trans-Cars Auto Handel Susz – Pan Jarosław Pacocha
Oryginalny Sok 100% - Pan Wojciech Szpitter
Hurtowni Elektrycznej Omega - Pani Natalia Łużyńska
Hurtowni Warzywno - Owocowej - Pan Dawid Bartkowski
Szop Reklamowy - Pani Dominika Raszkowska
OLBO Lubawa - Pan Bogdan Jankowski
Auto-Szał - Pan Adam Szałkowski

i wielu innym osobom dzięki, którym możemy reprezentować nasze miasto.

materiał: Rajdowa Grupa LRacing