Jutro Constract Lubawa podejmuje Gwiazdę Ruda Śląska o godz. 18:00

Opublikowano:

Mecze Pucharowe, przerwa spowodowana meczami Reprezentacji Polski nieco zakłóciły bieg ligowych wydarzeń. W Lubawie Ekstraklasowego widowiska nie było od ponad miesiąca, kiedy to po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy Czerwone Diabły z Chojnic.

Po drodze zwyciężyliśmy dwukrotnie w Pucharze Polski w którym wciąż jesteśmy w grze i przegraliśmy ligową potyczkę z GSF-em Gliwice.
Jutro przed Constractem, dwa zadania. Pierwsze to skoncentrować się od początku i wyjść z odpowiednim podejściem do ostatniej drużyny Futsal Ekstraklasy -  Gwiazdy  Ruda Śląska, drugi to radzić sobie bez największej gwiazdy naszej ofensywy Pedrinho, który z powodu czerwonego kartonika obejrzanego w Gliwicach obejrzy mecz z Gwiazdą z poziomu trybun hali przy ulicy Św. Barbary w Lubawie.

To oczywiście szansa dla innych zawodników, i okazja do powrotu na boisko innego brazylijskiego artysty Victora Diego. Jedno jest pewne emocji z pewnością nie zabraknie, bo Constract w Lubawie zawsze tworzy niezwykłe spektakle i tym razem nie będzie inaczej, choć trzy punkty są bardziej obowiązkiem niż wyzwaniem.

Początek spotkania jutro o godzinie 18:00! Zapraszamy!

(dk)