Efektywny trening w 36 minut? Tego w Lubawie jeszcze nie było!

Opublikowano:

Już w najbliższą sobotę 11 stycznia w Lubawie rozpocznie działalność „36 MINUT Lubawa” – butikowy klub fitness opierający się na tzw. obwodowym systemie ćwiczeniowym. To pierwsza tego typu inwestycja w rejonie i odpowiedź na potrzeby wszystkich mieszkańców, którzy chcą zacząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Wiek ani dotychczasowe umiejętności nie mają znaczenia, bo ćwiczyć może każdy. Trzeba jedynie znaleźć czas na sześć 36-minutowych treningów w ciągu miesiąca. Podstawą jest tu obwód siłowo-wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w okręgu: sześciu maszyn siłowych na najważniejsze partie mięśniowe oraz sześciu maszyn cardio, które gwarantują osiągnięcie celu.

System jest oparty na niemieckiej technologii MILON. Charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem bezpieczeństwa (na świecie sporą rolę odgrywa m.in. w sektorze medycznym). Ćwiczyć mogą młodsi, osoby aktywne zawodowo (niemające czasu na długie treningi), a także seniorzy. Poniżej kilka słów wyjaśnienia, jak działa cały system:

1. Na pierwszym bezpłatnym treningu próbnym wykwalifikowany fizjotrener przeprowadza z nami szczegółowy wywiad na temat obecnego stanu zdrowia, wszelkich nawyków, przyzwyczajeń żywieniowych, itd.

2. Klubowicz otrzymuje specjalną kartę pełniącą rolę klucza dostępu do systemu ćwiczeniowego.

3. Trenuje się na maszynach ustawionych w okręgu – w odpowiedniej kolejności i przez ściśle wyznaczony czas. Dzięki temu każda partia ciała będzie stymulowana we właściwym natężeniu.

4. Obciążenia są zapisane na karcie klubowicza. Przesiadając się z jednej maszyny na drugą, wystarczy wprowadzić kartę w odpowiednie miejsce, a system automatycznie dostosuje wszystkie ustawienia (wysokość, zakres, ciężar i wskaże rytm ćwiczenia),  które wcześniej określił nasz fizjotrener.

5. Wykonanie 2 pełnych obwodów zajmuje tylko 36 minut.

Kluby 36 MINUT często oferują też opcję zajęć grupowych, warsztatów żywieniowych czy indywidualnych konsultacji dietetycznych. To nie jest klasyczna siłownia, tylko miejsce, gdzie zadbamy o własne zdrowie na wielu płaszczyznach. Najlepiej jednak samemu się przekonać. 

Zapraszamy na dzień otwarty w najbliższą sobotę 11 stycznia na ulicę Kazimierza Wielkiego 3. Startujemy o godz. 9:00!

36 MINUT LUBAWA
ul. Kazimierza Wielkiego 3
tel. 518 668 380
lubawa@36minut.pl

Więcej informacji: 36minut.pl

Polub nas na Facebooku: facebook.com/36minutlubawa

Artykuł sponsorowany przez 36 MINUT LUBAWA