Szkółka Piłkarska Constract z srebrnym certyfikatem

Opublikowano:

9 listopada Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę szkółek, którym przyznane zostały Certyfikaty PZPN. Swoimi sukcesem, na gorąco po otrzymaniu wiadomości o pozytywnej decyzji Federacji podzielili się przedstawiciele wyróżnionych szkółek na swoich mediach społecznościowych i stronach internetowych.

Przypomnijmy, że decyzją Komisji Weryfikacyjnej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich odznaczone zostały 694 podmioty z całego kraju: 117 otrzymało złoty certyfikat, 145 srebrny, a 432 brązowy.

W gronie 145 szkółek z srebrnym certyfikatem znajduję się Szkółka Piłkarska Constract. Klub KS Constract jest klubem zarejestrowanym w miejscowości Wałdyki w Gminie Lubawa. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, że jest to jedna z najmniejszych miejscowości biorących udział w procesie przyznawania certyfikatów.

Otrzymanie srebrnego certyfikatu to wielkie wyróżnienie, ale też wielka odpowiedzialność. KS Constract jest w gronie tylko 21% wszystkich szkółek, które otrzymały srebro. W województwie Warmińsko-Mazurskim takich jednostek było tylko 11, co jeszcze bardziej podkreśla wagę sukcesu organizacyjnego.

O szczegółach i najbliższych planach „srebrnej” Szkółki Piłkarskiej Constract dowiemy się z rozmowy z Marcinem Goniszewskim, trenerem grup młodzieżowych i Liderem projektu Certyfikacji. 

materiał: Dawid Kleina 
foto p/sc