Zapraszamy na mecz z Mistrzem Polski. Poniedziałek 25 listopda godz. 20:00

Opublikowano:

Trwa 10 kolejka spotkań Futsal Ekstraklasy. Do tej pory doszło do kilku ciekawych pojedynków. W najciekawszym jak dotąd meczu 10 serii FC Toruń musiał przełknąć gorycz porażki, ulegając ACANIE JELCZ LASKOWICE, aż 0:3. Kolejne zwycięstwa zaliczyła Gatta Zduńska Wola, Clearex i Piast Gliwice.

Najciekawsze jednak dopiero przed nami, w poniedziałek o godzinie 20:00 w kolejnym meczu telewizyjnym w Lubawie zobaczymy pojedynek Constractu, z Mistrzem Polski dwóch ostatnich sezonów – REKORDEM BIELSKO BIAŁA.

W obecnym sezonie Bielszczanie również celują w złoto, mimo, że dotychczas rozegrali 2 spotkania mniej niż rywale, to przed 10 kolejką okupowali pierwsze miejsce w tabeli, odnosząc do tej pory tylko jedną porażkę.
Constract jednak, to młody gniewny zespół, który nie jest obciążony presją wygrywania wszystkiego.

Walcząc przede wszystkim o utrzymanie pokazuje, że wykorzystując magię brazylijskiej swobody jest w stanie przeciwstawiać się każdemu, Nie da się ukryć, że w zdobyciu punktów potrzebne może okazać się szczęście i dyspozycja bramkarska Imanola Chaveza, jednak na szczęście w Ekstraklasie nie możemy narzekać, o czym świadczy choćby bramka na 3:3 w meczu z Piastem.

Szczęściu trzeba jednak pomóc i chcąc podjąć równą walkę z największą futsalową marką w Polsce trzeba zagrać na 100% możliwości każdego z naszych zawodników. Zapraszamy na mecz z Mistrzem Polski. Poniedziałek 20:00.

materiał DK