Futsalowy listopad w Lubawie

Opublikowano:

Tegoroczny listopad w Lubawie zapowiada się iście futsalowo. Na przestrzeni jednego miesiąca do Lubawy przyjadą aż 4 zespoły Futsal Ekstraklasy. Walka o ligowe punkty wkracza prawdopodobnie w decydującą fazę, która zdecyduje o sytuacji w tabeli o pierwszej rundzie spotkań w wykonaniu Constractu Lubawa.

Na początek, czyli już jutro o godzinie 18:00 w hali przy ul. Św. Barbary Constract będzie miał okazję do swoistego rewanżu za ostatnie spotkanie tych zespołów, przypominamy, że w walce o I miejsce w I lidze, które dawało bezpośredni awans do Futsal Ekstraklasy w decydującym meczu w Lubawie górą okazali się Leszczynianie. My na szczęście swoje miejsce w TOP 14 Polskich drużyn futsalowych zapewniliśmy sobie meczami barażowymi i teraz mamy okazję do rewanżu.

W dotychczasowych spotkaniach prezentujemy dobrą, przede wszystkim równą formę, gromadząc do tej pory 13 punktów  na 18 możliwych i z dumą zajmujemy 2 miejsce w ligowej stawce, mając na uwadze oczywiście zaległe spotkania Rekordu Bielsko Biała, czy FC Toruń.

Jednego możemy być pewni, przed nami moc kolejnych futsalowych emocji. I wierzymy bardzo, że przeżyjecie je razem z nami, a przy okazji swoim dopingiem i głośnymi brawami pomożecie w zdobyciu kolejnych 3 punktów dla KS Constract Lubawa.  

Dawid  Kleina