Zatoka Braniewo - Motor Lubawa (1:0) 1:1

Piłkarze IV forBet ligi rozgrywają w dniu dzisiejszym 12 kolejkę. Drużyna Motoru Lubawa udała się do Braniewa na mecz z tamtejszą Zatoką Braniewo.

Drużyna gospodarzy w tym sezonie zajmuje 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów, 3  mecze wygrane, 1 remis i doznała 7 porażek.
Motor Lubawa zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów, 5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki.

Pierwszego gola w dzisiejszym spotkaniu zdobyli gospodarze i objęli prowadzenie po golu Kimso w 25 minucie 1:0. Pierwsza połowa kończy się takim wynikiem.

W 89 minucie piłkarze Motoru zdobyli wyrównującą bramkę po golu Mahamadou Baha.  Spotkanie kończy się wynikiem 1:1.

13 i 14 kolejkę piłkarze Motoru rozegrają ponownie na wyjeździe i zmierzą się z Tęczą Biskupiec i Olimpią II Elbląg.

Składy wyjściowe drużyn:

Zatoka Braniewo: Łastówka, Jastrzębski, D.Wieliczko, Jakimczuk, Koczara, Lewandowski, Korkliniewski, Kimso, Wieliczko, Graczyk, Wolak
Motor: Kościński, Burchart, Gerka, Kowalski, Sobótka, R.Śnieżawski, Sobolewski, Zasuwa, Olejniczak, Goździejewski, Diemishev