Zapraszamy na „Witaminy Szkolne”

Opublikowano:

6 października w niedzielę po raz  XVI w Szkole Podstawowej im.Mikołaja Kopernika w Lubawie odbędą  się tradycyjne „Witaminy Szkolne”. Mieszkańcy naszego miasta pamiętają  „Witaminy”, które kiedyś odbywały się w parku w Fijewie. Od  szesnastu lat tradycję lubawskich witamin kontynuuje Szkoła Podstawowa.

XVI Szkolne Witaminy rozpoczną się o godz. 14.00 występami szkolnych zespołów wokalno-instrumentalnych Papugi i Ewakuacja. O godz. 15.00 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu witaminowego, 15.15 zaprezentuje się zespół wokalno-instrumentalny Wrzosy. O godz. 16.00 nastąpi kolejne rozstrzygnięcie konkursu witaminowego, a na zakończenie zaprezentuje się  Miejska Orkiestra Dęta z Lubawy.

W programie zaplanowano wiele atrakcji:

Witaminową Kawiarenkę z domowymi wypiekami, domowa kuchnia, malowanie twarzy, tatuaże, spiżarnia z przetworami, pokaz mody witaminowej „Kapeluszowy zawrót głowy”, stoiska z koszami witaminowymi, "Ratujemy i uczymy ratować" - czyli pokaz udzielania pierwszej pomocy, punkt z artykułami promocyjnymi szkoły, pomiar ciśnienia i poziomu cukru, sprzedaż owoców i warzyw oraz  wiele innych atrakcji. Czynne  będzie stanowisko Lubawskiego  Budżetu Obywatelskiego.

Szkolny Komitet Organizacyjny serdecznie wszystkich zaprasza. 

(mz) 
foto mz