Motor Lubawa - GKS Wikielec (0:1) 2: 3

Na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie MLKS Motor Lubawa podejmował w spotkaniu derbowym 9. kolejki lidera rozgrywek, drużynę, która dotychczas nie straciła punktu w rozgrywkach IV ligi - GKS Wikielec.

Przed meczem piłkarze i kibice minutą ciszy uczcili pamięć byłego zawodnika Motoru Lubawa  Zenona Duszę.

Początek spotkania zapowiadał się bardzo ciekawie. Goście rozpoczęli od ataków na bramkę Motoru i już w 8 minucie po bramce Tomasza Wacławskiego objęli prowadzenie. Uskrzydleni zdobyciem bramki, próbowali kolejnych akcji, ale obrońcy i bramkarz skutecznie bronili bramki.

W miarę upływu czasu gospodarze śmielej przeprowadzali akcje pod bramką gości, zabrakło jednak precyzji i wykończenia. Wynikiem 0:1 kończy się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie gospodarze w 52 minucie wyrównują na 1:1 po bramce Denisa Diemisheva. W  67 minucie ten sam zawodnik zdobywa kolejną bramkę i Motor obejmuje prowadzenie 2:1. W końcówce spotkania lider tabeli zdobył dwie bramki w tym jedną z rzutu karnego i objął prowadzenie 2:3. Takim wynikiem kończy się całe spotkanie.

Składy wyjściowe obu drużyn:

Motor Lubawa: Sikora, Burchart, Sobótka, Śnieżawski, Sobolewski, Bah, Diemishev, Zasuwa, Goździejewski, Józefowicz, Chmielewski.

GKS Wikielec: Mazurowski, Szymon Jajkowski, Mateusz Jajkowski,Szypulski, Wacławski, Rosoliński, Korzeniewski, Jankowski, Górski, Wodzicki, Bartkowski.