Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa (0:1) 0:1

3.09.2019 na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie rozegrane zostało zaległe spotkania forBet IV Ligi pomiędzy OKS STOMIL OLSZTYN - MLKS MOTOR LUBAWA. Gospodarzem tego meczu byli olsztynianie, ale mecz odbył się w Lubawie.

Dzisiejszy rywal  Motoru to piąta drużyna tabeli i bardzo groźna. W czterech spotkaniach zdobyła 9 pkt., trzy mecze zwyciężyli i doznali jednej porażki.
Przypomnijmy, że w drużynie z Lubawy grają byli piłkarze Stomilu: Sobolewski, Sobótka, Dujko-Domański i Junior Mahamadou Bah.

W 40 minucie pierwszej połowy spotkania piłkarze Motoru z rzutu karnego zdobyli bramkę. Strzelcem był Cezary Sobolewski  i taki wynik utrzymał się do końca  spotkania. Motor Lubawa pokonał Stomil II Olsztyn 0:1.

Motor Lubawa wystąpił w pierwszej połowie w następującym składzie: Sikora, Burchart, Józefowicz, Chmielewski, Zelmański, Kowalski, Sobotka, R.Śnieżawski, Sobolewski, Denishev, Konicz.