Szynaka Motor Lubawa - Huragan Morąg 1:2

Po emocjonującym  spotkaniu zespół Szynaka Motor Lubawa  niestety przegrał z liderem  tabeli  III ligi  1: 2. Było to jedno z najlepszych spotkań lubawskiej drużny na własnym boisku.

Pierwsza bramka padła w 18 minucie po strzale  Christiana Klein. Goście wyrównali w 27. minucie z rzutu karnego po strzale Tomasza Szawary.

Druga  połowa spotkania należała niewątpliwie  do drużyny Motoru. Drużyna z Lubawy pokazała  piękny zespołowy futbol i mogła  zdobyć  minimum dwie bramki. W końcówce spotkania jeden błąd obrońców i  zawodnik gości Rafał Gagat w 85. min. strzelił bramkę  na wagę trzech punktów.

Po stracie bramki  lubawska druzyna miała  jeszcze kilka sytuacji do zmiany wyniku,  ale poprzeczka uratowała gości przed utratą bramki.

Mimo, że Lubawscy zawodnicy przegrali spotkanie pokazali przed swoją publicznością, że walczyć potrafią. Zabrakło trochę szczęścia.
W mojej ocenie,  był to najlepszy mecz  tej kolejki w wykonaniu naszej drużyny na własnym boisku. (mz)