4 Sprint o Puchar Burmistrza Lubawy. Informacja dla Mieszkańców

Opublikowano:

Szanowni Państwo, Mieszkańcy ulic: Warszawska, Jagiełły, Królowej Jadwigi, Rynek, Św. Barbary, Poznańska, Toruńska, Borek, Unii Europejskiej.

Lubawski Klub Rajdowy jest organizatorem Rajdu Samochodowego – 4 Sprint „Rajd Lubawski” o Puchar Burmistrza Lubawy, który rozegrany zostanie w dniach 13/14 lipca.

I próba sportowa 13 lipiec odbędzie się przy ul. Warszawskiej, Jagiełły i Królowej Jadwigi około godziny 18, dlatego prosimy o zachowanie bezpieczeństwa oraz usunięcie samochodów sprzed bloku przy ul.Warszawskiej 30 jak i przed budynków mieszkalnych w/w ulic.

Zawody 14 lipca odbywać się będą przy ulicy Św. Barbary, Poznańskiej, Toruńskiej, Borek, Unii Europejskiej. Ulice te w dniu 13/14 lipca zostały wyłączone z ruchu a LKR posiada Decyzje Starostwa Powiatowego w Iławie oraz zarządcy dróg – Urzędu Miasta Lubawa o zezwoleniu na wykorzystanie dróg przez LKR w sposób szczególny.

Właścicielom posesji zostanie umożliwiony dojazd i wyjazd z posesji po uzgodnieniu z organizatorem. Przejazdy Uczestników Sprintu „Rajd Lubawski” będą odbywać się zgodnie z Harmonogramem Zawodów. Park Serwisowy, Biuro zawodów oraz atrakcje towarzyszące zawodom odbywać się będą w Rynku Miasta Lubawa.

Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do uwag służb Organizatora. Serdecznie zapraszamy do kibicowania, a za wszelkie trudności w dniach 13/14 lipca przepraszamy licząc na Państwa zrozumienie i wsparcie.

Telefon Organizatora: Prezes LKR – 690-428-435 – Marcin Turulski 

materiał: organizator