Piknik Rodzinny w Targowisku Dolnym

Opublikowano:

W minioną niedzielę, 7 lipca 2019 roku odbył się Piknik Rodzinny w Targowisku Dolnym. Organizatorami wydarzenia byli: Rada Sołecka Targowiska Dolnego, Ochotnicza Straż Pożarna w Targowisku Dolnym, Placówka Wsparcia Dziennego oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Lubawa.

Dla przybyłych osób przygotowanych było wiele atrakcji, takich jak loteria fantowa, konkursy dla dzieci i dorosłych, malowanie twarzy, tatuaże dla dzieci, pokaz strażaków z OSP Targowisko, a także kawiarenka z ciastami oraz frytki, zapiekanki i kiełbaski z grilla.

Dzieciom bardzo podobały się przygotowane konkurencje. Każdy z uczestników otrzymywał nagrodę za udział w zawodach. Były to między innymi wyścigi w workach, bieg z piłeczką pingpongową i rzut do celu. Dorośli również chętnie brali udział w przygotowanych konkursach.

Niestety pogoda nie dopisała i deszcz popsuł zabawę. Wszyscy uczestnicy pikniku przenieśli się do sali przy świetlicy i tam odbyły się ostatnie konkursy i losowanie głównych nagród loteriady.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację i sprawny przebieg pikniku. 


OPS Lubawa