Motor Lubawa - Olimpia II Elbląg (1:1) 3:2

Piłkarze forBET IV ligi rozegrali 24 kolejkę spotkań. Na Stadionie Łazienkowskim Motor Lubawa podejmował dziewiątą drużynę tabeli Olimpię II Elbląg. Dzisiejszy rywal w ostatnich dwóch  spotkaniach ligowych zdobył komplet punktów.

Początek spotkania nie zapowiadał się optymistycznie dla gospodarzy, bo już w 4 minucie po błędzie defensywy utracili bramkę po strzale Antona Kolosowa. Mimo utraty bramki gospodarze jednak dominowali na boisku, brak było tylko bramki. W 30 minucie, po ładnej akcji gospodarze wyrównują po strzale Dujko-Domańskiego. Chwilę później ten sam zawodnik mógł podwyższyć  wynik, jednak strzał obronił bramkarz gości.

Druga połowa meczu zaczęła się podobnie jak pierwsza. Goście po ładnej kontrze w 55 minucie zdobyli bramkę i objęli prowadzenie po strzale Sebastiana Kulesz. Podobnie jak w pierwszej połowie piłkarze Motoru jednak atakowali i stwarzali groźne akcje pod bramką gości. W 86  minucie sędzia podyktował rzut karny za faul na polu karnym i Arkadiusz Koprucki zdobył  wyrównującą bramkę dla gospodarzy na 2:2. Motor uskrzydlony bramką w końcówce dalej  atakuje bramkę  gości i 93 minucie Adrian Zasuwa zdobywa zwycięską bramkę dla Motoru Lubawa.

Drużynę Motoru Lubawa czeka za tydzień trudny mecz  wyjazdowy  w Gołdapii a za 2 tyg.  dojdzie do spotkania derbowego Motor Lubawa - GKS Wikielec

Olimpia II Elbląg : Prociw,Kolosov,Sarnowski,Krasa,Ziewiec,Bucio (Kordykiewicz),Wierzba,Bradtke (Olewnik),Komorowski,Milanowski,Kulesz(Zaleski)

Motor Lubawa:Kościński,Koprucki,Burchart,Zelmanski(Chmielewski),Sobolewski,Mahamadou Bah,Sobótka(Majas),Dujko-Domanski  (Zasuwa),Józefowicz,Szymański(Michalak),Olejniczak(Demishev ).

żółte  kartki :Zaleski,Ziewiec,Krasa -  goście  i Bah, Zelmański   Motor Lubawa