Zapraszamy wszystkich ludzi Dobrego Serca na IV TRENING CHARYTATYWNY Z LUBAWA KOCHA BIEGAĆ.

Opublikowano:

Tym razem wraz z mieszkańcami Lubawy i okolic – pragniemy pomóc 3-letniej Ani Graduszewskiej. Ania urodziła się z hipoplazją nerwu wzrokowego. Przez co nie widzi otaczającego świata. Naszym wspólnym celem jest zebranie funduszy funduszy na operację oczu Ani - aby w końcu mogła zobaczyć swoich rodziców.

Liczymy na Waszą obecność !!! Trening odbędzie się 7.06.2019(piątek) – miejsce – stadion OSIR Lubawa – godzina 16:00-18:00.
Zapraszamy miłośników biegania, rowerzystów oraz wielbicieli nordic walking. Również dla dzieci krótkie odcinki biegu na płycie stadionu. Czeka na Was wiele atrakcji, loteria fantowa oraz ognisko i ciepły posiłek po biegu. Przed biegiem muzyczna rozgrzewka - a podczas trwania całej imprezy pokazy zapaśników na płycie stadionu.
Otwórzcie serca i przybywajcie na IV CHARYTATYWNY TRENING!!! Zaprasza Ania z rodzicami oraz cała NASZA BIEGOWA EKIPA!!!!
Udowodnij, że 5 km nie jest dla Ciebie przeszkodą, by pomagać!
REGULAMIN
I. Miejsce Biegu
Ośrodek Sportu i rekreacji w Lubawie. 7.06.2019 Start biegu o godzinie 17:00. Zapisy godzina 16:00.
II. Cel imprezy
Zebranie funduszy na operację oczu małej Ani oraz leczenie i poprawną diagnozę dziecka.
III. Dane dotyczące treningu
1. Trasa: 5-km jedna pętla – start z OSIR Lubawa – kierunek FIJEWO – meta OSIR Lubawa.
2. Profil: płaski, 30% droga asfaltowa/ 70% droga gruntowa.
4. Limit czasowy: brak
5. Limit wieku: Brak limitu wiekowego. Każdy uczestnik podczas zapisów podpisuje oświadczenie , że bierze udział w Treningu na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania pisemnego pozwolenia na udział w biegu podpisanego przez prawnego opiekuna.
6. Regeneracja po treningu: ciepła zupa oraz kiełbaski z ogniska
7. Brak pomiaru czasu.
IV. Wpisowe
Wysokość wpisowego:10 zł lub więcej w zależności od dobroci serca.
V. Biuro zawodów
Biuro zawodów mieścić się będzie na płycie stadionu – zapisy od godziny 16:00
Loteria fantowa od godziny 16:15
VI. Uwagi
Trening ma charakter koleżeński i tylko w takiej formie należy go postrzegać. Trening odbędzie się bez względu na pogodę. W przypadku osób poniżej 16- tego roku życia konieczna jest przybycie wraz z osobą dorosłą - rodzicem bądź opiekunem prawnym. Odpowiedzialność za osoby niepełnoletnie biorące udział w biegu biorą ich rodzice lub opiekunowie podpisując stosowne oświadczenie. Zawodnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność. Organizator nie ubezpiecza uczestników biegu od następstw nieszczęśliwych wypadków. W miejscu biegu szatnia z szafkami i natryskami . zapisy podczas treningu są jednoznaczne z akceptacją regulaminu.  

źródło: Lubawa  Kocha  Biegać
foto  mz