Sparing Motor Lubawa - Stomil Olsztyn (0:1) 1:2

Piłkarze Motoru w dniu dzisiejszym tj.9 kwietnia rozegrali sparing na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie z 14 drużyną I ligi Stomilem Olsztyn. Chociaż to tylko sparing, oba zespoły zagrały bardzo  ładne  spotkanie.

W 31 minucie bramkę dla gości zdobył 18 letni pomocnik Japończyk - Koki Hinokio. Wyrównał w 82  minucie z rzutu wolnego Adam Kapusta. W  83 minucie zwycięską bramkę dla  gości zdobył Michał Suchanek. Stomil Olsztyn w sparingu pokonuje Motor Lubawa 1:2. Podczas dzisiejszego spotkania zabrakło w drużynie gospodarzy Arkadiusza Kopruckiego.

Mimo porażki, piłkarze  Motoru Lubawa swoją grą  zrobili prezent w dniu urodzin  trenerowi Krzysztofowi Malinowskiego.

Z okazji urodzin redakcja portalu życzy dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności. Żeby wszelkie troski były lekkie niczym chmury. Trening zawsze przynosił zamierzone efekty, a w życiu osobistym wszystko się układało.