Tęcza Miłomłyn - Motor Lubawa (0:4) 0:9

Opublikowano:

Piłkarze IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej rozegrali 19 kolejkę spotkań. Wicelider tabeli,  drużyna Motoru Lubawa rozegrała spotkanie wyjazdowe z Tęczą Miłomłyn, która w ostatnim spotkaniu w Kętrzynie na rozpoczęcie rundy wiosennej uległa Granicy Ketrzyn 6:1. Piłkarze Motoru natomiast w ostatnim spotkaniu na Stadionie Łazienkowskim pokonali Czarnych Olecko 2:1.

Faworytem tego spotkania była drużyna Motoru Lubawa, która już w pierwszej połowie zdobyła  cztery bramki - Roman Śnieżawski dwie, po jednej Mateusz Szymański i Cezary Sobolewski.

W drugiej połowie piłkarze Motoru nadal grali dobrze i skutecznie. Zdobyli kolejne bramki i zwyciężyli 0:9. To najwyższe zwycięstwo drużyny Motoru od kilku lat w rozgrywkach IV ligi.

Bramki dla Motoru zdobyli: Cezary Sobolewski x2, Roman Śnieżawski x2, Mateusz Szymański, Piotr Sobotka, Miłosz Olejniczak, Martyn Michalak i Junior Bah.

Drużynę  Motoru Lubawa czeka w następnej kolejce bardzo trudne spotkanie. 13 kwietnia w Iławie rozegrają spotkanie derbowe z ITS Jeziorak Iława, który w dniu dzisiejszym pokonał  Zatokę Braniewo 3:0. Początek spotkania godz. 16:00. 

20 kwietnia zaś na Stadionie Łazienkowskim piłkarze Motoru rozegrają spotkanie z ósmą drużyną tabeli - MKS Korsze. Początek spotkania o godz. 16.00.

Opr. mz
foto archiwum