MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W KICKBOXINGU „LIDER” VICE MISTRZEM POLSKI!

Opublikowano:

W dniach od 15 do 17 marca br. w Kartuzach rozgrywane były Mistrzostwa Polski Juniorów w formule Kick-light. CSW Champion Lubawa reprezentowało dwóch zawodników Damian Gadulski w kat wag do 69 kg i Jakub Leliwa w kat wag do 57 kg. Początek okazał się bardzo obiecujący ponieważ pierwsze walki zarówno Kuba jak i Damian kończyli przed czasem.Damian Gadulski w sposób bardzo efektowny zakończył walkę dosłownie w 34 sekundy!

Drugą walkę Kuba także kończy przed czasem natomiast Damian wpada na późniejszego mistrza Polski i niestety ulega rywalowi i w rezultacie odpada z turnieju…
Jakub Leliwa kolejną walkę wygrywa, ale już w pełnym wymiarze czasowym i dochodzi do finału! W walce finałowej pierwsze dwie rundy były bardzo wyrównane niestety w trzeciej doświadczenie na korzyść rywala nie pozwoliło Kubie zatriumfować i ulega w tym starciu, mimo to biorąc pod uwagę, że Kuba debiutował jako junior uważam vice mistrzostwo Polski za ogromny sukces co pozwoli myśleć poważnie o powołaniu do kadry narodowej!

Przed nami kolejne starty niemalże w każdy weekend! W najbliższy już piątek wyjazd do Węgrowa, gdzie rywalizować będą kadeci, a zatem o wynikach informować będziemy na bieżąco!
Wyniki:
2 m. Jakub Leliwa kat wag do -57 kg
Poza podium Damian Gadulski kat wag do -69 kg

CSW  Champion Lubawa