„Baby są jakieś…fajne”

Opublikowano:

W Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie 9 marca  odbył się Dzień Kobiet pod  hasłem „Baby są jakieś…fajne”. Na wstępie odbył się wykład psycholog Karoliny Tuchalskiej–Siermińskiej „Siła jest kobietą – możesz więcej niż myślisz”.

W dalszej części zaprezentował się lubawskiej publiczności amatorski teatr z Miłomłyna - Mozaika, ze sztuką „Na miłość nigdy nie jest za późno”. Były pokazy makijażu prowadzone przez właścicielkę salonu Strefa Piękna- Beatę Łukaszewską. Młodzi artyści z zespołu The Light zaprezentowali się po raz kolejny na scenie z ciekawym repertuarem.

W pokazie mody, modelkami były młodzieżowe radne. Na zakończenie była niezwykła niespodzianka - radni Rady Miasta zagrali i zaśpiewali paniom zebranym na imprezie piosenkę „Jestem sobie Lubawianka” oraz inne piosenki i poczęstowali panie słodyczami.

W czasie trwania imprezy była otwarta sesja fotograficzna. Panie mogły skorzystać z kawiarenki i zjeść słodycze. Organizatorami imprezy był Urząd Miasta, Młodzieżowa Rada Miasta, MOK i inni. W tej ciekawej imprezie brało udział ponad 200 kobiet.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji. (mz)