Młodzicy Motoru Lubawa na podium w Morągu! Seniorzy w fazie przygotowań do sezonu

Opublikowano:

Młodzicy MLKS MOTOR LUBAWA prowadzeni przez Pawła Korpalskiego oraz Adriana Zasuwa zajęli najniższy stopień podium na turnieju w Morągu. Najlepszym bramkarzem turnieju został Oskar Jackiewicz z Motoru.

Wyniki spotkań:
STOMIL OLSZTYN I - MOTOR LUBAWA 1:0
TĘCZA BISKUPIEC - MOTOR LUBAWA 0:3 vo
MOTOR LUBAWA - FUN FUTBOL OLSZTYN 4:2
MOTOR LUBAWA - HURAGAN MORĄG 3:2
PÓŁFINAŁ: STOMIL OLSZTYN II - MOTOR LUBAWA 1:1 (STOMIL WYGRAŁ W KARNYCH)
MECZ O 3 MIEJSCE: UKS ŚWIĄTKI - MOTOR LUBAWA 1:5

Seniorzy Motoru rozegrali kolejny sparing przed  inauguracją sezonu .Tym razem podopieczni  Krzysztofa Malinowskiego  ulegli  w Rypinie  drużynie  Lecha Rypin 7: 2. Lech  Rypin to  drużyna IV ligi w grupie kujawsko-pomorskiej zawsze  groźna  na własnym  boisku.

"Z gier kontrolnych zawsze staram się wyciągać wnioski i jak najszybciej o tym zapomnieć. O tej porażce będzie ciężko, aby szybko zapomnieć bo takiego czegoś jeszcze nie widziałem. Wyglądaliśmy bardzo źle pod względem fizycznym i to biorę na swoje barki, ale to jak nie funkcjonowaliśmy jako zespół już nie da się tak łatwo wytłumaczyć. Dobrze, że taki mecz przydarzył się nam dzisiaj, a nie w meczu ligowym. Od poniedziałku ruszamy dalej do pracy i zrobimy wszystko, aby dobrze przygotować się do pierwszego ligowego meczu. Za dzisiaj przepraszamy naszych kibiców i zrobimy wszystko, aby byli z nas dumni po meczu w Nowym Mieście" - powiedział Krzysztof Malinowski.

Należy podkreślić że  w pozostałych sparingach  Motor Lubawa  zremisował z Delfinem Rybno, zwyciężył Czarnych Rudzienice 6:1, zwyciężył 6:0 z Naprzód Jabłonowo,uległ drużynie Powiśle Dzierzgoń 1:3 i pokonał 4:0 Płomień Turznica.

W najbliższą sobotę  seniorzy  rozegrają  kolejny sparing tym razem w Ostródzie ich rywalem będzie  Sokół Ostróda . Początek sparingu o godz.11.00

23 marca o godz 15.00  na otwarcie stadionu w Nowym Mieście Lubawskim piłkarze Motoru zmierzą się z KS Drwęcą Nowe Miasto Lub. w zaległej kolejce IV ligi.

Zarząd Klubu informuje, że jeśli będą chętni kibice na wyjazd na ten mecz może zapewnić pieniądze na transport autobusem oraz zakupić bilety swoim kibicom za symboliczną złotówkę. Klub czeka na listę chętnych kibiców do 15.03.2019. Kontakt motorlubawa@wmzpn.pl lub na profilu  facebookowym.  

Na podst. FB MLKS Motor Lubawa opr. mz  
foto FB klubu