Constract Cup 2019 dla gospodarzy!

Opublikowano:

W niedzielę 3 marca, odbył się turniej dla rocznika 2011. Do Lubawy zjechały się drużyny z Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego, Elbląga, Barczewa, Nowego Miasta i Susza. Gospodarze turnieju - Constract Lubawa do zawodów zgłosił dwie drużyny (Białych i Czarnych).

Rywalizacja przebiegała w systemie "każdy z każdym", a każdy zespół rozegrał po 7 meczów. W stawce 8 drużyn najlepsza okazała się drużyna Constractu Lubawa (Czarni). Bilans 6 zwycięstw i jeden remis dał drużynie z Lubawy 19 punktów i przekonujące zwycięstwo w całym turnieju.

Drugie miejsce przypadło ekipie NAKI Olsztyn, która na swoim koncie zgromadziła 15 oczek. Najniższe miejsce na podium przypadło niedawnemu mistrzowi województwa w kat. 2011 - Polonii Lidzbark Warmiński. Polonia z 14 punktami zajęła 3 miejsce. Tuż za podium uplasowała się Olimpia Elbląg, którą zgromadziła 10 punktów. Na 5 pozycji znalazł się Constract Lubawa (Biali). Dwa zwycięstwa, 3 remisy i dwie porażki dały naszej drużynie 9 punktów i piąte miejsce w turnieju.

Szóste były Młode Talenty Susz (7 pkt.), 7 miejsce przypadło Pisie Barczewo (5 pkt.), a miejsce 8 zajęła drużyna Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Nie obyło się bez wyróżnień indywidualnych, które w głosowaniu przyznawali trenerzy wszystkich drużyn. Nagrody przyznawane były w 3 kategoriach:
- najlepszy bramkarz:
Alan Aleksandrowicz (KS Constract Lubawa Biali)
- najlepszy strzelec:
Antoni Gronkowski (KS Constract Lubawa Czarni)
- najlepszy zawodnik:
Kacper Wiciński (Polonia Lidzbark Warmiński)
Wszystkim zespołom gratulujemy i dziękujemy za przybycie!

Wyniki KSC Czarni:
KSC Czarni 8:0 Drwęca NML
KSC Czarni 3:0 Młode Talenty Susz
KSC Czarni 3:1 Olimpia Elbląg
KSC Czarni 5:0 Pisa Barczewo
KSC Czarni 5:0 NAKI Olsztyn
KSC Czarni 2:2 Polonia Lidzbark Warmiński
KSC Czarni 1:0 KSC Biali

Wyniki KSC Biali:
KSC Biali 0:1 NAKI Olsztyn
KSC Biali 1:1 Pisa Barczewo
KSC Biali 0:0 Polonia Lidzbark Warmiński
KSC Biali 1:1 Młode Talenty Susz
KSC Biali 2:0 Drwęca NML
KSC Biali 2:0 Olimpia Elbląg
KSC Biali 0:1 KSC Czarni 

źródło: FB Szkółka piłkarska Constract Lubawa   
foto mz