Potrącenie dziecka na przejściu dla pieszych na ul.Gdańskiej

Opublikowano:

Do kolejnego potrącenia  na przejściu dla pieszych doszło w Lubawie. Tym razem około godziny 16.00  została uderzona przez samochód osobowy  Fiat Siena dziewczynka  w wieku około 10 - 11 lat znajdująca się na przejściu dla pieszych  przy skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i Poznańskiej.

Na miejsce przybyła karetka specjalistyczna z Iławy i zabrała dziecko na badania. Przyczyny ustalą funkcjonariusze policji.(mz)

Komentarze

Obserwator
Może teraz sie uda żeby ten komentarz sie ukazał ,bo tyle pisze i nic nie widać.Chodzi mi o naszą słuzbę zdrowia a mianowicie to ,że karetki przy ostatnich wypadkach są na miejscu nie z lubawy,ponieważ ktoś zrobił taką rejonizację że lubawska karetka jeżdzi nawet do Działdowskiego szpitala,a na nasz teren są kierowne karetki z Iławy.Dojdą do nas takie czasy,że będziemy umierać na ulicachoby sie ktoś w końcu obudził zanim dojdzie do tragedi,bo po czymś takim ktoś ruszy głową.Dziwne dla mnie jest to,że nasze Władze lubawy mianowicie Burmistrz i Rada Miasta nic z tym nie robi,a zapewniają ,że bezpiczeństwo mieszkańców jest na pierwszym miejscu.W lubawie powinien zostać powołany jeszcze jeden zespół medyczny z drugą karetką,poniewarz teren Lubawy z Gminą jest za duży na jedną karetkę.Może w władzach trzeba powymieniać wszystkich emerytó na nieco młodsze modele ludzi do myślenia .Lepiej póżno niż wcale.
(2010-10-17 21:34:28)
Dario1
pasy żądzą się swoimi prawami w Lubawie.Jak sam nie wtargniesz na nie, to żaden DUPEK się nia zatrzyma.Na ul.19.stycznia stoi kilka znaków z ograniczeniem prędkości,na ulGdańskiej nie widziałem żadnego.
(2010-10-17 19:56:01)
[BARON]
..TA DZIEWCZYNKA ZNAJDOWAŁA SIĘ NA PASACH,WIĘC JAKIM PRAWEM ZOSTAŁA POTRĄCONA? NIE MA ŻADNEGO WYTŁUMACZENIA DLA KIEROWCY JEŚLI BYŁA NA PASACH A NIE WTARGNĘŁA NA NIE. SPOWODOWANIE TAKICH ZDARZEŃ NA PASACH POWINNO BYĆ SUROWO TRAKTOWANE,POD WARUNKIEM ŻE NIE BYŁO WTARGNIĘCIA. W NASZYM KRAJU PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH JEST TRAKTOWANE,NIE JAK MIEJSCE NA KTÓRYM MOŻEMY SIĘ CZUĆ BEZPIECZNIE,a Jak szybko pokonamy dany odcinek na drugą stronę ulicy by przejść bezpiecznie. POTRĄCENIE CZŁOWIEKA NA PASACH POWINNO BYĆ TRAKTOWANE JAK PRÓBA MORDERSTWA,MOŻE TO ZA MOCNE SŁOWO ALE TAKIE JEST MOJE ZDANIE.
(2010-10-16 22:53:15)
Ja
pogotowie długo za nim dojechało do miejsca wypadku,a dziewczynka cierpiała,ludzie narzekają na ból krzyża,a co Ta pokrzywdzona istotka ma powiedzieć ,,to jest dopiero ból i lęk.."To miejsce na ulicy jak wyjeżdża się z ,,BARBARKI" i zamierza się skręcić na gdańską w stronę Iławy po skręcie są pasy,oraz nowo zbudowany PLAC ZABAW.Czy tam jest bezpiecznie ..jeżeli dziecko wyjdzie na plac zabaw mając po drugich stronach sklep chcąc kupić sobie przekąskę???Odpowiedz na to pytanie sobie sam?Pozdrawiam eLubawę!:)
(2010-10-16 13:41:12)