Constract Lubawa zwycięża w Gniezno Winter Cup 2018!

Przez dwa dni 8 i 9  grudnia br., 30 zespołów z całego kraju, 420 zawodników rozegrało 160 meczów podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gniezna oraz Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego  - Gniezno Winter Cup 2018.W  turnieju wystąpiły dwie drużyny młodych  zawodników Constractu Lubawa. Drużyna Constract Lubawa I zwyciężyła w generalnej klasyfikacji turnieju,  druga  drużyna zajęła X miejsce.

Sobota: Awans naszych dwóch zespołów z pierwszego miejsca do finału A (1-10).
Constract I Lubawa zwycięża w grupie E, natomiast Constract II Lubawa zajmuje 1 miejsce w grupie D.

Niedziela: Zmagania w finale A.
"Jedynka" Constractu znalazła się w grupie A, w której przyszło nam rywalizować z takimi zespołami jak: CALCIO Wągrowiec, Polonia Środa Wielkopolska, Polonia Świdnica oraz Szkoła Futbolu Gniezno. Constract II Lubawa los skojarzył z: UKS Śrem, CCC Bolesławiec, AP Choszczno, a także Wisełka Solec Kujawski.

Constract I przemknął przez grupę jak burza, zaliczając komplet 4 zwycięstw. 1 miejsce w grupie A dało nam promocję do półfinału turnieju.
Po bardzo dobrym sobotnim występie constractowej "dwójki", niedziela pozostawiła spory niedosyt. Tylko jeden punkt w grupie B dało nam 10 miejsce w całym turnieju. Nie zmienia to jednak faktu, że był to bardzo dobry turniej w wykonaniu CST II.

W półfinale turnieju Constract I mierzył się z AP Choszczno. Rywal postawił trudne warunki gry i mecz zakończył się wynikiem 0:0. O awansie do finału decydowały rzuty karne. Fenomenalna postawa naszego bramkarza Janka Rutkowskiego i perfekcyjnie wykonane rzuty karne naszych chłopców dały nam upragniony finał. W finale mierzyliśmy się z UKS Śrem. Zwycięstwo 2:0 dało nam 1 miejsce w stawce 30 zespołów.

MVP turnieju został wybrany nasz zawodnik Bartek Wronka. Do najlepszej drużyny turnieju został nominowany również Hubert Muszyński.

źródło: FB  klubu