Juniorzy młodsi na Łazienkowskim

Zajmująca drugą pozycję w lidze okręgowej  drużyna juniorów młodszych Szynaka Motor Lubawa, nieoczekiwanie  przegrała w sobotę  na własnym boisku z Olimpią Kisielice.

Od początku spotkania podopieczni trenera Karola Malinowskiego byli zdecydowanie lepszą drużyną. W pierwszej połowie mieli kilka 100% okazji do zdobycia bramki, ale dobra postawa bramkarza gości, oraz nieskuteczność napastników spowodowała, że  do przerwy wynik pozostał bezbramkowy.

Druga połowa to ponownie przewaga juniorów z Lubawy, ale bramki nie padały.
Jedna akcja z kontry  gości i  kontrowersyjny rzut karny spowodował, że goście zdobyli gola i objęli prowadzenie.

Do  końca  spotkania juniorzy z Lubawy  nadal byli  lepszą drużyną na boisku . Nie pomogła wymiana zawodników przez trenera, a młodzi zawodnicy z Kisielic potrafili umiejętnie utrzymać wynik do końca wygrywając  0 : 1

Stare przysłowie mówi że nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było tym razem. ...
Cieszyć można się tym, że mamy sporo młodych utalentowanych zawodników i długą ławkę rezerwowych zawodników tej grupy wiekowej, którzy właściwie kierowani przez trenera osiągną niebawem wyznaczony cel.(mz)