Na zakończenie sezonu - Bal piłkarzy

Opublikowano:

Zakończyły się zmagania piłkarzy Motoru Lubawa w rundzie jesiennej. Drużyna Motoru Lubawa zajęła zasłużenie II miejsce w tabeli IV ligi. Zarząd klubu, który w tym roku obchodzi 50-lecie, postanowił zorganizować dla zawodników i ich rodzin, sympatyków i sponsorów bal. 

23 listopada br. w pięknej sali hotelu Copernicus, która po świeżej renowacji zachwyca swoim wyglądem - bal otworzył Prezes klubu Marek Olejniczak, który podziękował wszystkim zawodnikom za udany sezon.
Szczególne podziękowania kieruję do Tadeusza Musiała, że w dniu dzisiejszym gości piłkarzy. Dziękuję wszystkim władzom miasta i gminy, sponsorom nie tylko za wsparcie finansowe, ale i za to ,że swoją obecnością na meczach wspierali piłkarzy. Nie  chciałbym się skupiać na podsumowywaniu aspektów piłkarskich - przyjdzie na to  stosowny czas. Chciałbym podziękować naszym Paniom, które wspierały nas, pomagały nam wszystkim i za to kochamy was wszystkie - zakończył prezes klubu Motor Lubawa.

Zawodnicy, działacze, sponsorzy i inni zaproszeni goście wręczyli symboliczną czerwoną różę swoim żonom, dziewczynom i narzeczonym. (mz)