Granica Kętrzyn - Motor Lubawa (2:0) 2:1

Zakończyło się spotkanie 15 kolejki IV ligi. Wicelider tabeli - Motor Lubawa gościł w Kętrzynie na ul.Kazimierza Wielkiego. Dzisiejszy rywal - Granica Ketrzyn w 14 meczach odniosła 6 zwycięstw, 1 remis i doznała 7 porażek, zajmuje 9 miejsce w tabeli IV ligi. Drużyna gospodarzy w dwóch  ostatnich spotkaniach wyjazdowych odniosła dwie porażki. Na swoim terenie gospodarze zawsze byli groźni. Przegrali jeden mecz  i jeden zremisowali.

W dzisiejszym spotkaniu w 35 minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce samobójczej. W końcówce zdobywają kolejną (Mariusz Machniak) bramkę i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie w 58 minucie Marcin Karczewski zdobywa bramkę kontaktową dla Motoru Lubawa. Piłkarze Motoru po przerwie lepiej się prezentują na boisku gości, ale niestety zabrakło  zimnej krwi i skuteczności, aby odnieść kolejne zwycięstwo w IV lidze.

Motor Lubawa uległ Granicy Kętrzyn 1:2 i była to druga porażka w IV lidze w tym sezonie.