Spotkania ligowe młodych piłkarzy Motoru Lubawa

Opublikowano:

W minioną niedzielę podopieczni Patryka  Wodzickiego grający w  I lidze wojewódzkiej B1 Junior Młodszy Grupa 2 rozegrali  kolejne spotkanie  ligowe. Ich rywalem była drużyna AP Ostróda. Początek spotkania był ciekawy, młodzi piłkarze z Lubawy uzyskali prowadzenie 2:0. Kiedy wydawało się, że padnie więcej bramek, goście przeprowadzili kontrę i zdobyli bramkę kontaktową. Kilka minut później uskrzydleni goście z rzutu karnego wyrównali.

W końcówce spotkania gospodarze zdobyli trzecią bramkę i wydawało się, że zdobędą trzy punkty. Na kilkanaście sekund przed końcowym gwizdkiem sędziego goście wyrównują i spotkanie kończy się remisem 3:3.

Na czele tabeli przewodzi MMKS Concordia Elbląg.  Młodzi piłkarze  Motoru spadli na 4 miejsce i w tym tygodniu w niedzielę zmierzą się z zamykającą tabelą drużyną KS Gmina Kozłowo.

Młodsi koledzy, drużyna trampkarzy pokonała na wyjeździe rówieśników Huragan Morąg 1:5. Drużyna  młodzików zaś pokonała Sokół I Ostróda 9:0. Młodzi piłkarze II ligi wojewódzkiej D1 Młodzik Grupa 14 MLKS Motor II Lubawa ulegli liderowi tabeli UPKS Poncio-2010 Lidzbark Welski 1:2. 

opr. mz 
foto mz