6 Sprint o Mistrzostwo Ziemi Lubawskiej - zapowiedź

Opublikowano:

Już w najbliższą niedzielę 14.10.2018, w Byszwałdzie, startuje kolejna impreza rajdowa organizowana przez Lubawski Klub Rajdowy: 6 Sprint o Mistrzostwo Ziemi Lubawskiej. Będzie to nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności rajdowych, ale także do przyłączenia się do Rajdowej Zbiórki Zabawek, którą organizuje nasz Klub.

Na czym to polega?  Każdy z Was ma w piwnicy, garażu, na strychu jakieś zabawki, z których Wasze dzieci wyrosły. Nie ważne, czy samochody, czy klocki, czy pluszaki.  Podopieczni Domu dla Dzieci im. Sybiraków w Szymonowie chętnie takie zabawki przyjmą. Wystarczy, że dostarczycie je nam do niedzieli, 14.10.2018 (w niedzielę od rana jesteśmy w Byszwałdzie, do soboty - prosimy o kontakt przez Facebooka, ustalimy szczegóły). 

Jest okazja zrobić coś dobrego (a przy okazji porządki w piwnicy). Odbiorcami będą dzieci i młodzież w wieku od 3 do 21 lat, w tym 3-letni chłopiec kochający klocki LEGO...  W ażne, żeby zabawki były kompletne i czyste.  Po zakończeniu niedzielnej imprezy pakujemy zebrane dary w nasze rajdówki i zawozimy w Waszym imieniu Dzieciakom.  Puzzle, samochody, gry planszowe, maskotki...   Wszystko mile widziane!  

Edyta Jędrychowska,  Lubawski Klub Rajdowy